Dołącz do nas

Korzyści z członkostwa w Stowarzyszeniu Żółto-Czarni

  • gwarancję zakupu biletu na wszystkie mecze drużyny w sezonie
  • zniżki na mecze wyjazdowe
  • spotkania z koszykarzami
  • spotkania integracyjne kibiców
  • …oraz wiele więcej!

Przyjmowanie zapisów do Klubu Kibica TREFLA SOPOTU zacząć czas!

Drodzy Kibice, miło mi poinformować, iż wznawiamy przyjmowanie chętnych do naszego Stowarzyszenia ŻÓŁTO-CZARNI, które jest Klubem Kibica TREFLA SOPOTU.

By zostać członkiem Klubu Kibica jak również by potwierdzić swoje członkostwo deklarowane ustnie w ubiegłym sezonie wystarczy jedynie:

  1. wypełnić deklarację członkowską
  2. wpłacić na rachunek bankowy Stowarzyszenia ŻÓŁTO-CZARNI roczną składkę członkowską (60 zł dorośli, 30 zł osoby do 16 roku życia) za sezon 2017/2018
  3. wypełnioną deklarację (w formie elektronicznej) oraz opisane zdjęcie (również w formie elektronicznej) przesłać na adres mailowy: kktrefl@op.pl

Sezon 2015/2016 stawia przed nami nowe i niesamowite zadania. Kibicowanie w hali to nie lada wyzwanie dla nas kibiców. Wierzę jednak głęboko, iż jak zawsze kibice TREFLA SOPOTU pokażą swój charakter i spontaniczność. Nowy sezon chcemy rozpocząć w bogatszej oprawie oraz w nowych koszulkach Klubu Kibica. Prosimy zatem o jak najszybsze dokonywanie wpłat składki członkowskiej, której minimalną wartość znacie, a za wpłaty w wyższych kwotach z góry serdecznie dziękujemy.

Rachunek Bankowy Stowarzyszenia ŻÓŁTO –CZARNI, na który należy dokonać wpłaty:

Stowarzyszenie „Żóto-Czarni”

Bank Zachodni WBK 1 Oddział w Sopocie
79 1090 1098 0000 0001 1399 3523

Krzysztof Albercki